Mladší přípravka zakončila sezónu výborným výkonem na turnaji v Březiněvsi

19.06.2019

V neděli 17.6. odehráli naši hráči a jedna hráčka turnaj v Březiněvsi. Vedli si skvěle a nebáli se ukázat kompletní přehled toho, co se během této sezóny naučili. Musíme pochválit i soupeře a organizátory turnaje.

Ale pojďme se podívat na výkon našeho týmu.  Štěpán se postaral o dramatickou zápletku v souboji o nejlepšího střelce turnaje, kde o vítězi rozhodl až penaltový rozstřel. Skvěle zahráli naši brankáři Kuba a Franta. V obraně jako vždy odvedli zodpovědnou práci Káťa, Mirek a David. Protože se tento turnaj hrál již v rozestavení 5+1 (příprava na příští sezónu ve starší přípravce) tak si roli tvůrce hry nejčastěji zkoušel Marek, který dokázal kreativně motat hlavu všem protivníkům. Jeho rohové kopy a trestňáky byly doslova výstavní. V útoku řádili se Štěpánem jen Jirka, Viktor, kteří svými rychlými útoky obráncům hodně zatápěli. Doslova bombou a naším černým Petrem se stal Martin, který snad neuhnul v jediném souboji a dokázal svým nasazením strhnout i přes svůj nižší věk ostatní spoluhráče.

Celý tým si na závěr turnaj užil "porcování" získaných dárků, ale hlavně svůj skvělý sportovní výkon ozdobili ještě lepším při zpěvu barrandovské hymny :-)