Mladší Přípravka (MPŘ)

V této kategorii hrají děti ve věku od 5 až do 8 let (U6 - U9). Postupují z nižší věkové kategorie, která se nazývá ŠKOLIČKA

Vedoucí týmu: Martin Dráb
Hlavní trenér: Martin Rejzek
Asistenti trenéra: David Pěnkava a Helena Rejzková

Trénink probíhá každé pondělí, středu a čtvrtek od 15:30 do 17:00 na hřišti ZŠ Chaplinovo náměstí (UMT). V zimním období trénink probíhá v pondělí a středu na hřišti ZŠ Chaplinovo náměstí (UMT), ve čtvrtek se trénink koná v tělocvičně ZŠ Chaplinovo náměstí. 

Program: V podzimní a jarní části sezóny MPŘ hraje každý víkend soutěžní zápasy. V zimě se děti účastní turnajů a přáteláků. 

Pokud máte jakýkoliv  dotaz ohledně MLADŠÍ PŘÍPRAVKY kontaktujte vedoucího týmu na emailu martin.drab@1fcb.cz nebo na tel. čísle +420 724 216 953.

Rozpis zápasu mladší přípravky naleznete zde.

 


Nejnovější články

První zápas sezóny 2019/2020 se opravdu vydařil. MPŘ hrála 6. 9. 2019 v Běchovicích a porazila Běchovické sršně 9:16. Nový trenér Martin Rejzek kluky velice chválil a velmi se těší na další zápas, který se bude konat již brzy a to 16. 9. 2019 na domácím hřišti proti Tělovýchovné jednotě Spoje. Doufá v hojnou účast na dalším zápase a to...

Kluci a holky z MPŘ po včerejším vítězství v mistrovském utkání zvítězili i dnes v 1. kole JV ligy na hřišti Tempa Praha 17:7. Pochvalu si zaslouží všichni hráči a hráčky. Gratulujeme!

Mladší přípravka ve svém prvním mistrovském zápase v letošním ročníku zabrala a zvítězila na hřišti Loko Vltavín 10:0. Branky Štěpán 4, Káťa 2, Míra, Denis a 2 góly byly vlastní. Velká gratulace!