Mini a přípravky

 

Na závěr zimní přípravy se naše týmy v kategorii mladší přípravky zúčastnily turnaje v Říčanech. Jednalo se o symbolickou odměnu za tvrdou práci v rámci zimních tréninků. Ukázali jsme velmi kvalitní týmovou hru. V několika zápasech se děti musely popasovat i s výrazně fyzicky vyspělejšími jedinci. Více než řada povedených výsledků nás ale na...

Příští týden se koná trénink MPŘ a náboru pouze zítra, v pondělí 23. 10. 2017. Středeční a čtvrteční trénink (25. a 26. 10. 2017) se z důvodu podzimních prázdnin RUŠÍ.

Trénink se ve čtvrtek 28.9. z důvodu státního svátku a s tím spojeného uzavření školního areálu NEKONÁ.

V rozpisu mistrovských utkání MPŘ došlo ke změně, kdy zápas Sokol Cholupice - 1. FCB 2010 byl přesunut ze soboty 18.11. 8:30 nově na čtvrtek 16.11. v 15:00. Nový rozpis ke stažení uvnitř článku.

Po pátečním a sobotním vítězství našich mladších se dnes vytáhli i naši nejstarší a v domácím dvojzápase porazily dívky Dukly Praha 26:9. Na prvním hřišti utkání skončilo výsledkem 12:4 (branky Sam Masník a Kuba Simon každý 3, Vítek a Fanda každý 2, Káťa a Míra (okem :) ). Na druhém hřišti jsme zvítězili 14:5 (o branky se podělili Artem, Kuba...

Kluci a holky z MPŘ po včerejším vítězství v mistrovském utkání zvítězili i dnes v 1. kole JV ligy na hřišti Tempa Praha 17:7. Pochvalu si zaslouží všichni hráči a hráčky. Gratulujeme!

Mladší přípravka ve svém prvním mistrovském zápase v letošním ročníku zabrala a zvítězila na hřišti Loko Vltavín 10:0. Branky Štěpán 4, Káťa 2, Míra, Denis a 2 góly byly vlastní. Velká gratulace!