Fotbalová školička

V této kategorii hrají děti předškolního věku (kategorie U5 - U7). Náplní školičky je všeobecný sportovní rozvoj. V tomto věku je pro děti přirozené, že si chtějí hrát, také proto jejich tréninková jednotka obsahuje spousty her, ve kterých se děti nejen pobaví, ale získají i důležité sportovní dovednosti. Součástí tréninku je samozřejmě také samotná hra, zde již myšleno fotbal. Fotbal se v této kategorii hraje v počtu 1v1, 2v2 a 3v3. U takto malých dětí není žádná soutěž, kde by děti získaly zápasové vytížení. Pořádají se pro ně přátelská utkaní a různé turnaje. 

Vedoucí týmu: Tomáš Čery
Hlavní trenér: Helena Rejzková
Asistenti trenéra: 

Trénink probíhá každé pondělí a středu od 15:30 do 17:00 na hřišti ZŠ Chaplinovo náměstí, v zimním období trénink probíhá v tělocvičně ZŠ Chaplinovo náměstí.

Pokud máte jakýkoliv dotaž či k nám chcete přihlásit vaše dítě, tak neváhejte a kontaktujte vedoucího školičky na emailu tomas.cery@1fcb.cz nebo také na tel. čísle  +420 736 180 635.


Nejnovější články

Dne 8. 2. 2020 se konal halový turnaj ve Slivenci, který pořádal tým TJ AFK Slivenec. Turnaje se zúčastnily týmy 1. FC Barrandov, SK Modřany a TJ AFK Slivenec. Rozpis zápasů můžete vidět níže. Jednalo se spíše o přátelské utkaní a nehrálo se o ceny. Nám všem šlo o to, aby se kluci rozehráli. Všechny zápasy řídila hlavní trenérka školičky...

První přátelské utkání našich nejmladších. Ve čtvrtek 3. 10. 2019 byli naši nejmladší pozváni na přátelské utkání s TJ AFK Slivenec. Ostudu nám rozhodně neudělali, škoda jen, že nám počasí nepřálo.