Momenty z jarního soustředění 2018

14.04.2018

Momentky z jarního soustředění v Liblíně si můžete prohlédnout zde na našich Facebook stránkách. Již tradiční akce se zúčastnilo 38 dětí a 8 trenérů. Sport hotel Berounka nám poskytl skvělé zázemí. I přes chladnější počasí a jednu odpolední sněhovou vánici děti trénovali o 106.

Starší přípravka a mladší žáci sehráli přátelský dvojzápas s Jiskrou Horní Bříza (jedna remíza a jedna naše výhra). Jako druhou prověrku naší herní připravenosti jsme sehráli přátelák s týmem sousedních Kozojed. Bohužel se z místních dostavilo pouze 5 hráčů, tak jsme se dohodli na přidání našich kluků do soupeřova týmu. I přes toto promíchání si všichni zápas užili a předvedeným výkonem si vysloužili Oldovu pochvalu.

Mladší přípravka se během soustředění soustředila na komplexní zdokonalování individuálních dovedností. Odměnou jim byl na konci tréninku vždy fotbálek.

Starší žáci pilovali individuální techniku a při posílení jejich tréninkové skupiny o některé kluky z mladších žáků a starší přípravky si zahráli i modelové zápasy a turnaj v nohejbalu.