KLUBOVÉ AKTUALITY

Každý tým má svůj vlastní blog. Podívejte se i na jejich zpravodajství na Blog Mini a MPŘ, Blog SPŘ a MŽ nebo Blog SŽ.

Jako každý rok, je u nás září měsícem, kdy vítáme v našem klubu nové hráče. Rádi se potkáme i se všemi dětmi, kteří s fotbalem zatím žádné zkušenosti nemají a chtějí si ho jen vyzkoušet. První měsíc trénování u nás máte zdarma.

Vítáme všechny zpět z prázdnin a jsme rádi, že se hned prvního tréninku v první den školy na hřišti sešlo tolik po fotbalu hladových borců.

Jarní sezóna v našem klubu začala již tradičně soustředěním v námi oblíbeném tréninkovém centru v Liblíně. O akci byl mezi hráči velký zájem a zúčastnilo se jí dohromady 40 dětí z mladší přípravky, starší přípravky a mladších žáků.

Na skladě máme k dispozici omezený počet teplákových souprav a replik dresů pro rodiče. Zároveň nám bude brzy dodána zásilka s tréninkovými tričky pro děti. Objednávat pro vaše děti i pro sebe můžete prostřednictvím formuláře zde.

Jako každý rok i letos nabízíme všem dětem a jejich rodičům možnost vyzkoušet si zdarma sportování v našem klubu. Pod vedením zkušených fotbalových trenérů rekrutovaných většinou z řad rodičů se můžete přidat k našemu tréninku v průběhu září vždy v pondělí a ve čtvrtek od 15:30. Trénujeme na školním hřišti při ZŠ Chaplinovo náměstí. Fotbalem se u...

Poslední týden v srpnu probíhá soustředění v Kondraci pro ročníky 2009 a mladší. Pod vedením Martina Stupky, Františka Treglera, Mirka Čechmánka, Davida Pěnkavy a Honzy Halíka nabírá nové fotbalové zkušenosti 15 hráčů a 2 hráčky. Na videa se můžete podívat na našem YouTube kanálu 1. FC Barrandov. Fotografie postupně zveřejníme na našem Facebooku.