KLUBOVÉ AKTUALITY

Вітаємо всіх українських дітей та їх батьків ,які терміново приїхали до нас в Прагу. Ми вам дуже раді, а від імені всіх тренерів а її ігроків нашого футбольного клубу 1ФЦ Баррандов.Всіх запрошуємо прийти і подивитися на тренування, або зразу взяти участь.

Již 11. rokem opět jedeme na oblíbené letní soustředění do Kondrace. Kdo zná film a seriál Okresní přebor a závidí Slavoji Houslice jejich domáckou atmosféru na hřišti, ten ještě nepoznal, jak skvělé to je v Kondraci pod bájnou horou Blaník. Skvěle připravené hřiště, vesnice plná ochotných nadšenců do fotbalu, úžasné jídlo v restauraci U Matoušků a...

Na závěr sezóny jsme využili pozvánku na turnaj v plážovém fotbale. Do turnaje starších žáků jsme postavili dva týmy. Kluci zabojovali a jedna naše parta si tak odvezla ocenění za 3. místo. Pro některé z našich borců to bylo první setkání s tímto druhem fotbalu. Závěr sezóny se tedy povedl,. Turnaj si všichni užili a úplnou tečku jsme pak udělali...

Každý hráč ročníku 2011 a 2012 si může zažádat o tzv. fotbalový balíček. Tento projekt se nazývá "Můj první gól" vytvořilo ho FAČR, aby pomohlo začinajícím fotbalistům na začatku jejích kariéry. Více informací o fotbalovém balíčku zjistíte zde.

Vítáme všechny zpět z prázdnin a jsme rádi, že se hned prvního tréninku v první den školy na hřišti sešlo tolik po fotbalu hladových borců.

Jako každý rok, je u nás září měsícem, kdy vítáme v našem klubu nové hráče. Rádi se potkáme i se všemi dětmi, kteří s fotbalem zatím žádné zkušenosti nemají a chtějí si ho jen vyzkoušet. První měsíc trénování u nás máte zdarma.