KLUBOVÉ AKTUALITY

Každý tým má svůj vlastní blog. Podívejte se i na jejich zpravodajství na Blog Mini a MPŘ, Blog SPŘ a MŽ nebo Blog SŽ.

Každý hráč ročníku 2011 a 2012 si může zažádat o tzv. fotbalový balíček. Tento projekt se nazývá "Můj první gól" vytvořilo ho FAČR, aby pomohlo začinajícím fotbalistům na začatku jejích kariéry. Více informací o fotbalovém balíčku zjistíte zde.

Jako každý rok, je u nás září měsícem, kdy vítáme v našem klubu nové hráče. Rádi se potkáme i se všemi dětmi, kteří s fotbalem zatím žádné zkušenosti nemají a chtějí si ho jen vyzkoušet. První měsíc trénování u nás máte zdarma.

Vítáme všechny zpět z prázdnin a jsme rádi, že se hned prvního tréninku v první den školy na hřišti sešlo tolik po fotbalu hladových borců.

Jarní sezóna v našem klubu začala již tradičně soustředěním v námi oblíbeném tréninkovém centru v Liblíně. O akci byl mezi hráči velký zájem a zúčastnilo se jí dohromady 40 dětí z mladší přípravky, starší přípravky a mladších žáků.

Na skladě máme k dispozici omezený počet teplákových souprav a replik dresů pro rodiče. Zároveň nám bude brzy dodána zásilka s tréninkovými tričky pro děti. Objednávat pro vaše děti i pro sebe můžete prostřednictvím formuláře zde.