O NÁS

Jsme mládežnický fotbalový klub působící od roku 2014 na pražském Barrandově. Většina našeho trenérského a realizačního týmu je složena z řad rodičů. Naši partu průběžně doplňujeme o další nadšence.

Asi nejsme úplně tradiční klub. Neprahneme za každou cenu po výhrách a pohárech. Učit děti fotbal je pro nás cesta, během níž se snažíme nepodlehnout tlaku některých přehnaně ambiciózních rodičů.

U nás úspěch měříme tím, jak moc naše děti baví sportování s námi a jak skvělou partu v celém klubu děti tvoří. Věnujeme se všem věkovým kategoriím a zejména u těch nejmenších pro nás výhry a získávání pohárů nejsou priroritou. Úspěchy umíme oslavit a neúspěchy bereme jenom jako další krůček v postupném rozvoji dětí i nás. Věříme, že sport má děti nejen bavit, ale také charakterně formovat.

Dlouhodobě trénujeme na moderním sportovišti s umělou trávou při ZŠ Chaplinovo náměstí na pražském Barrandově. Hrajeme soutěže Pražského fotbalového svazu, účastníme se turnajů a pořádáme velmi oblíbená jarní a letní soustředění.

Snažíme se držet co nejnižší měsíční příspěvky, aby sportování u nás bylo dostupné co největšímu počtu dětí. Aktuálně s námi trénuje a hraje zápasy více než 70 dětí z Barrandova, Hlubočep a okolí.

Rádi mezi námi uvítáme i vás a vaše dítě :-)

Realizační tým 1. FC Barrandov