Jarní sezóna v plném proudu

08.05.2019

Jarní sezóna v našem klubu začala již tradičně soustředěním v námi oblíbeném tréninkovém centru v Liblíně. O akci byl mezi hráči velký zájem a zúčastnilo se jí dohromady 40 dětí z mladší přípravky, starší přípravky a mladších žáků.

Hned po soustředění se nám rozběhly všechny soutěže. Hrajeme mistrovské soutěže pořádané fotbalovou asociací a také Jihovýchodní ligu, což je projekt sloužící ke sbírání zkušeností se zápasy pro začátečníky a pomaleji učící se hráče a hráčky.

V průběhu zimy si 3 trenéři z našeho klubu (Honza Zvelebil, Luděk Bradáč a Honza Halík) rozšířili své vzdělání a po absolvování kurzu a závěrečné zkoušce získali mezinárodně platné licence pro trénování mládeže UEFA Grassroots C.

Pro letní sezónu jsme připravili ve dvou termínech soustředění v Kondraci. První termín chystáme od 10.8. do 17.8. (ročníky 2006-2009) a druhý v posledním srpnovém týdnu (ročníky 2009-2012).

Fotbalový program mistrovských zápasů a Jihovýchodní ligy si 1.6. zpestříme ještě účastí na turnaji ročníků 2007/2008 ve Slivenci.

Na našem Facebook profilu si můžete prohlédnout fotogalerii  z jarního soustředění.