KLUBOVÉ AKTUALITY

Jarní sezóna v našem klubu začala již tradičně soustředěním v námi oblíbeném tréninkovém centru v Liblíně. O akci byl mezi hráči velký zájem a zúčastnilo se jí dohromady 40 dětí z mladší přípravky, starší přípravky a mladších žáků.

Na skladě máme k dispozici omezený počet teplákových souprav a replik dresů pro rodiče. Zároveň nám bude brzy dodána zásilka s tréninkovými tričky pro děti. Objednávat pro vaše děti i pro sebe můžete prostřednictvím formuláře zde.

Jako každý rok i letos nabízíme všem dětem a jejich rodičům možnost vyzkoušet si zdarma sportování v našem klubu. Pod vedením zkušených fotbalových trenérů rekrutovaných většinou z řad rodičů se můžete přidat k našemu tréninku v průběhu září vždy v pondělí a ve čtvrtek od 15:30. Trénujeme na školním hřišti při ZŠ Chaplinovo náměstí. Fotbalem se u...

Poslední týden v srpnu probíhá soustředění v Kondraci pro ročníky 2009 a mladší. Pod vedením Martina Stupky, Františka Treglera, Mirka Čechmánka, Davida Pěnkavy a Honzy Halíka nabírá nové fotbalové zkušenosti 15 hráčů a 2 hráčky. Na videa se můžete podívat na našem YouTube kanálu 1. FC Barrandov. Fotografie postupně zveřejníme na našem Facebooku.

Soustředění mladších žáků a mladšího dorostu v Kondraci se letos koná od 11. 8. do 19. 8. Do soboty nás ještě čeká dohrát naše tradiční světové mistrovství. Zatím si nejlépe vede Brazílie. Belgie s Francií předvádějí kolísavé výkony a Islandu se zatím moc nedaří. Oba naše týmy také ve čtvrtek sehrají přátelské zápasy proti místní TJ Sokol Kondrac....

Nově pořádáme na hřišti při ZŠ Chaplinovo nám. pro všechny děti, které si chtějí vyzkoušet fotbal u nás, otevřené tréninky. Přijďte se i s rodiči podívat a zasportovat si s námi. Od září pak do fotbalu v 1. FC Barrandov můžete naskočit naplno.