KLUBOVÉ AKTUALITY

Každý tým má svůj vlastní blog. Podívejte se i na jejich zpravodajství na Blog Mini a MPŘ, Blog SPŘ a MŽ nebo Blog SŽ.

Chceme poděkovat společnosti Google za podporu, kterou nám v rámci programu pro neziskové organizaci poskytují. I díky tomu vám můžeme představit náš vlastní Youtube kanál 1. FC Barrandov. V budoucnu můžete očekávat další videa z našich aktivit. Možná pro vás připravíme i nějaký přímý přenos z našeho utkání :-)

Čas od času se vždy rodiče ptají trenérů, zda by nevěděli o někom, komu by mohli prodat nebo věnovat kopačky, teplákovky, trika nebo další fotbalové vybavení. Protože chceme tuto činnost podpořit, připravili jsme pro vás nový fotbalový bazar. Každý z vás tam může zadat svůj prodejní nebo věnovací :-) inzerát případně info o tom, co zrovna shání.

Dne 5. září proběhne na ZŠ Chaplinovo nám. prezentace kroužků a sportovních klubů. Všem zájemcům jsme tam připraveni zodpovědět všechny dotazy ohledně sportování v našem klubu. V této sezóně rádi v 1.FCB uvítáme všechny děti se zájmem o fotbal od ročníku 2003 a mladší.

Náš klub má pro sezónu 2017/2018 přihlášeno 5 soutěží pořádaných Fotbalovou asociací ČR a Jihovýchodní ligu mladších přípravek. Budeme hrát ve 4 kategoriích - mladší přípravka (3 soutěže), starší přípravka, mladší žáci a starší žáci. O zařazení hráčů do jednotlivých týmů budete informováni vedoucím každého týmu emailem. Níže si můžete stáhnout...

Upozorňujeme na změnu v rozpisu utkání mladší přípravky v rámci Jihovýchodní ligy. Začátek domácího zápas proti TJ Březiněves byl přesunut z původních 17:00 nově na 18:00 v pondělí 23.10. Aktuální rozpis si můžete stáhnout v příloze.

V příloze naleznete ke stažení rozpis přátelských zápasů mladší přípravky v rámci Jihovýchodní ligy. Tato soutěž slouží jako přátelská konfrontace pro ty hráče, na které může být tempo mistrovských utkání příliš vysoké, aby mohly zlepšovat své individuální dovednosti a dále se rozvíjet. Nominace na tato utkání bude upřesněna v průběhu sezóny dle...